Kontakta

Hur kan jag hjälpa dig?

Vi är tillgängliga måndag till torsdag 08.00 till 16.45 och fredag 08.00 till 15.00. Utanför dessa timmar kan du använda kontaktformuläret.

Prenumerera på nyhetsbrevet!

SE SE Newsletter

Kontaktpersoner

Kontaktlista

Produktchefer helautomatiska maskiner

Norra/mellersta Sverige
Magnus Ling Tekniskchef
m.ling@cyklop.se
Mobil 070-3256482


Goliat sortimentet Sågverksindustrin
Tomas Vennerström
t.vennerstrom@cyklop.se
Mobil 070-3201312


Södra Sverige
Claes Winblad
c.winblad@cyklop.se
Mobil 070-9400055
Övriga projekt
Markus Jost
m.jost@cyklop.se
Mobil 070-6939911

Cyklop AB

Försäljningsdirektör
Björn Larsson
b.larsson@cyklop.se
Mobil 070-2185024


Service
Efva Frimodig
e.frimodig@cyklop.se
Tel. 08-503 05 351


Reservdelar
Philip Norman
p.norman@cyklop.se
Tel. 08-503 05 352


Export manager
Joel Tapper
j.tapper@cyklop.se
Mobil 070-3027238


Kundtjänstansvarig

Andreas Askebäck
a.askeback@cyklop.se
Tel. 08-503 05 315

Inköp

Sebasthian Lindelöf
s.lindelof@cyklop.se
Tel. 070- 245 04 92

 

 

Marknad

Johnny Abdu
j.abdu@cyklop.se
Tel. 08-503 05 300

 

Ekonomi

Ekonomichef
Claes Nilsson
c.nilsson@cyklop.se
Mobil: 070-339 36 35


Ekonomiassistent
Anette Nielsen
a.nielsen@cyklop.se
Mobil: 070-226 85 18


Ekonomiassistent
Maria Elefteriadis
m.elefteriadis@cyklop.se
Mobil: 073-503 71 71

announcement book calendar chat contact info linkedin mail nieuws phone preventiefonderhoud recycle reparatie retourneren search storing suitcase