Kontakta

Hur kan jag hjälpa dig?

Vi är tillgängliga måndag till torsdag 08.00 till 16.45 och fredag 08.00 till 15.00. Utanför dessa timmar kan du använda kontaktformuläret.

SE SE Newsletter

Kontaktpersoner

Zweden Werkbestand 3

Produktchefer helautomatiska maskiner

Norra/mellersta Sverige
Magnus Ling Tekniskchef
m.ling@cyklop.se
Mobil 070-3256482


Goliat sortimentet Sågverksindustrin
Tomas Vennersrtöm
t.vennersrstrom@cyklop.se
Mobil 070-3201312


Södra Sverige
Claes Winblad
c.winblad@cyklop.se
Mobil 070-9400055
Övriga projekt
Markus Jost
m.jost@cyklop.se
Mobil 070-6939911

Cyklop AB

Försäljningsdirektör
Björn Larsson
b.larsson@cyklop.se
Mobil 070-2185024


Service
Efva Frimodig
e.frimodig@cyklop.se
Tel. 08-503 05 351


Reservdelar
Philip Norman
p.norman@cyklop.se
Tel. 08-503 05 352


Kundtjänst/Inköp

Andreas Askebäck
a.askeback@cyklop.se
Tel. 08-503 05 315

Kundtjänst/Inköp

Per Andersson
p.andersson@cyklop.se
Tel. 08-503 05 345

 

Ekonomi

Ekonomichef
Urban Ursing
u.ursing@cyklop.se
Mobil: 070-587 27 90


Ekonomiassistent
Anette Nielsen
a.nielsen@cyklop.se
Mobil: 070-226 85 18


Ekonomiassistent
Maria Elefteriadis
m.elefteriadis@cyklop.se
Mobil: 073-503 71 71

Behöver du hjälp?

Kontakta oss.

Prenumerera på nyhetsbrevet

Följ oss på sociala medier

announcement book calendar chat contact info linkedin mail nieuws phone preventiefonderhoud recycle reparatie retourneren search storing suitcase