08 - 503 05 300
Kontakta oss

Kontaktpersoner

2022 Postcode Sweden Sales (002)

Produktchefer helautomatiska maskiner

Norra/mellersta Sverige
Magnus Ling Tekniskchef
m.ling@cyklop.se
Mobil 070-3256482


Goliat sortimentet Sågverksindustrin
Tomas Vennerström
t.vennerstrom@cyklop.se
Mobil 070-3201312


Södra Sverige
Claes Winblad
c.winblad@cyklop.se
Mobil 070-9400055
Övriga projekt
Markus Jost
m.jost@cyklop.se
Mobil 070-6939911

Cyklop AB

Försäljningsdirektör
Björn Larsson
b.larsson@cyklop.se
Mobil 070-218 50 24


Service
Efva Frimodig
e.frimodig@cyklop.se
Tel. 08-503 05 351


Reservdelar
Johan Oskarsson
j.oskarsson@cyklop.se
Tel. 08-503 05 352


Marknadsföring
Emmi Alfredsson
e.alfredsson@cyklop.se
Tel. 073-802 54 22


Kundtjänstansvarig

Andreas Askebäck
a.askeback@cyklop.se
Tel. 08-503 05 315

Kundtjänst

Pernilla Thörngren
p.thorngren@cyklop.se
Tel. 076-126 00 59

Inköp

Niklas Marklund
n.marklund@cyklop.se
Tel. 070-245 04 92

Ekonomi

Ekonomichef
Claes Nilsson
c.nilsson@cyklop.se
Mobil: 070-339 36 35


Ekonomiassistent
Anette Nielsen
a.nielsen@cyklop.se
Mobil: 070-226 85 18


Ekonomiassistent
Maria Eleftheriadis
m.eleftheriadis@cyklop.se
Mobil: 073-503 71 71

announcement book calendar chat contact info linkedin mail nieuws phone preventiefonderhoud recycle reparatie retourneren search storing suitcase